“Mitologia nordycka” i “Kroniki Amberu” tylko w Storytel.pl

Informacja prasowa, 21/02/2017

“Mitologia nordycka” i “Kroniki Amberu” tylko w Storytel.pl

Opublikowany

Dla wszystkich miłośników fantasy, platforma Storytel.pl przygotowała dwa wyjątkowe audiobooki. Pierwszy, którego premiera odbyła się 15 lutego br., to pierwsza część cyklu dziesięciu powieści autorstwa Rogera Zelaznego pt. “Kroniki Amberu” w interpretacji Rocha Siemianowskiego. Drugim dostępnym w streamingu od 1 marca br. jest “Mitologia nordycka” Neila Gaimana, w adaptacji Zbigniewa Zamachowskiego. 

Amber 1.jpg
“Kronika Amberu” Rogera Zelaznego to kultowa seria dziesięciu powieści fantasy z elementami science-fiction, znana i uwielbiana przez czytelników na całym świecie. Wszystkie części serii będą się sukcesywnie pojawiać w wersji audio w Storytel.pl od lutego do czerwca 2017. Pierwszych pięć tomów (“Dziewięciu książąt Amberu”, “Karabiny Avalonu”, “Znak Jednorożca”, “Ręka Oberona” oraz “Dworce Chaosu”) opisuje przygody Corwina, księcia Amberu. Pozostałe (“Atuty zguby”, “Krew Amberu”, “Znak Chaosu”, “Rycerz cieni” i “Książę Chaosu”) to historia jego syna Merlina (Merle), czarodzieja i eksperta komputerowego.

- Do współpracy przy “Kronikach Amberu” udało nam się zaangażować wyjątkowe osoby. Lektorem w polskiej interpretacji audiobooków jest Roch Siemianowski, natomiast okładki do całej serii, specjalnie dla nas zaprojektował i wykonał Dark Crayon, ceniony i bardzo zdolny ilustrator - podkreśla Michał Szolc, dyrektor zarządzający Storytel Polska.
MitologiaNord audiobook cov.jpg
“Mitologia nordycka”, to najnowsza książka Neila Gaimana, który tym razem przedstawia dziewięć światów z mitologii nordyckiej oraz przybliża wyczyny zamieszkujących je istot, m.in. elfów, demonów, bogów, krasnoludów, gigantów i ludzi. Premiera książki oraz audiobooka zaplanowana jest na 1 marca br.

- W polskiej adaptacji “Mitologii nordyckiej” będzie można usłyszeć Zbigniewa Zamachowskiego, natomiast w wersji angielskiej samego autora powieści - Neila Gaimana. Sądzę, że będzie stanowiło to nie lada gratkę dla osób, które lubią słuchać audiobooków w oryginale. Mam również nadzieję, że obydwie pozycje dla wszystkich miłośników fantasy i science-fiction, będą czymś wyjątkowym, tym bardziej, że będą dostępne tylko w Storytel.pl - dodaje Szolc.

---
Storytel.pl działa w Polsce od lutego 2016. Oferuje w ramach jednego abonamentu nieograniczony dostęp do tysięcy tytułów w języku polskim i angielskim. W ofercie znajdziemy fantastykę, kryminały, biografie, reportaże, poradniki i literaturę piękną. Książek można słuchać na tablecie lub smartfonie. Serwis obsługuje systemy operacyjne iOS, Android i Windows. Słuchanie audiobooków odbywa się w streamingu, ale książki możemy zapisać również w trybie offline, dzięki czemu korzystanie z aplikacji jest możliwe również bez dostępu do sieci. Z aplikacji Storytel korzysta globalnie ponad 300 tys. subskrybentów.

www.storytel.pl

Audiobook “Mitologia nordycka”
Autor: Neil Gaiman
Czyta: Zbigniew Zamachowski
Wydawca: Storyside
Data wydania: 2017-03-01

Audiobooki “Kroniki Amberu”
Autor: Roger Zelazny
Czyta: Roch Siemianowski
Wydawca: Storyside
Data wydania: od 2017-02-15 do 2017-06-21 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Amber 1.jpg

grafika | 1,17 MB

Pobierz
MitologiaNord audiobook cov.jpg

grafika | 540 KB

Pobierz