“Mitologia nordycka” i “Kroniki Amberu” tylko w Storytel.pl

Informacja prasowa, 21/02/2017

“Mitologia nordycka” i “Kroniki Amberu” tylko w Storytel.pl

Opublikowany

Dla wszystkich miłośników fantasy, platforma Storytel.pl przygotowała dwa wyjątkowe audiobooki. Pierwszy, którego premiera odbyła się 15 lutego br., to pierwsza część cyklu dziesięciu powieści autorstwa Rogera Zelaznego pt. “Kroniki Amberu” w interpretacji Rocha Siemianowskiego. Drugim dostępnym w streamingu od 1 marca br. jest “Mitologia nordycka” Neila Gaimana, w adaptacji Zbigniewa Zamachowskiego. 

Amber 1.jpg
“Kronika Amberu” Rogera Zelaznego to kultowa seria dziesięciu powieści fantasy z elementami science-fiction, znana i uwielbiana przez czytelników na całym świecie. Wszystkie części serii będą się sukcesywnie pojawiać w wersji audio w Storytel.pl od lutego do czerwca 2017. Pierwszych pięć tomów (“Dziewięciu książąt Amberu”, “Karabiny Avalonu”, “Znak Jednorożca”, “Ręka Oberona” oraz “Dworce Chaosu”) opisuje przygody Corwina, księcia Amberu. Pozostałe (“Atuty zguby”, “Krew Amberu”, “Znak Chaosu”, “Rycerz cieni” i “Książę Chaosu”) to historia jego syna Merlina (Merle), czarodzieja i eksperta komputerowego.

- Do współpracy przy “Kronikach Amberu” udało nam się zaangażować wyjątkowe osoby. Lektorem w polskiej interpretacji audiobooków jest Roch Siemianowski, natomiast okładki do całej serii, specjalnie dla nas zaprojektował i wykonał Dark Crayon, ceniony i bardzo zdolny ilustrator - podkreśla Michał Szolc, dyrektor zarządzający Storytel Polska.
MitologiaNord audiobook cov.jpg
“Mitologia nordycka”, to najnowsza książka Neila Gaimana, który tym razem przedstawia dziewięć światów z mitologii nordyckiej oraz przybliża wyczyny zamieszkujących je istot, m.in. elfów, demonów, bogów, krasnoludów, gigantów i ludzi. Premiera książki oraz audiobooka zaplanowana jest na 1 marca br.

- W polskiej adaptacji “Mitologii nordyckiej” będzie można usłyszeć Zbigniewa Zamachowskiego, natomiast w wersji angielskiej samego autora powieści - Neila Gaimana. Sądzę, że będzie stanowiło to nie lada gratkę dla osób, które lubią słuchać audiobooków w oryginale. Mam również nadzieję, że obydwie pozycje dla wszystkich miłośników fantasy i science-fiction, będą czymś wyjątkowym, tym bardziej, że będą dostępne tylko w Storytel.pl - dodaje Szolc.

---
Storytel.pl działa w Polsce od lutego 2016. Oferuje w ramach jednego abonamentu nieograniczony dostęp do tysięcy tytułów w języku polskim i angielskim. W ofercie znajdziemy fantastykę, kryminały, biografie, reportaże, poradniki i literaturę piękną. Książek można słuchać na tablecie lub smartfonie. Serwis obsługuje systemy operacyjne iOS, Android i Windows. Słuchanie audiobooków odbywa się w streamingu, ale książki możemy zapisać również w trybie offline, dzięki czemu korzystanie z aplikacji jest możliwe również bez dostępu do sieci. Z aplikacji Storytel korzysta globalnie ponad 300 tys. subskrybentów.

www.storytel.pl

Audiobook “Mitologia nordycka”
Autor: Neil Gaiman
Czyta: Zbigniew Zamachowski
Wydawca: Storyside
Data wydania: 2017-03-01

Audiobooki “Kroniki Amberu”
Autor: Roger Zelazny
Czyta: Roch Siemianowski
Wydawca: Storyside
Data wydania: od 2017-02-15 do 2017-06-21 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Amber 1.jpg

grafika | 1,17 MB

Pobierz
MitologiaNord audiobook cov.jpg

grafika | 540 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Harry Potter w wersji audio już na Storytel!

temu

Polska wersja audiobooka Harry Potter zadebiutowała w Storytel. Wszystkie 7 części popularnej serii J. K. Rowling są już dostępne do słuchania w aplikacji  umożliwiającej streaming audiobooków. Opowieść czyta Piotr Fronczewski.
Storytel przygotuje audiobook z relacją Andrzeja Bargiela z wyprawy na K2

temu

To niezwykły człowiek i niezwykły projekt. Andrzej Bargiel, narciarz wysokogórski i alpinista, wyrusza na kolejną wyprawę, której celem jest zjazd na nartach z drugiego najwyższego szczytu na ziemi - K2. To druga próba zrealizowania wyzwania, ale po raz pierwszy relację z tej niezwykłej wyprawy usłyszymy w formie audiobooka w odcinkach. Projekt jest realizowany we współpracy ze Storytel Polska. 
Pierwszy taki wywiad z Robertem Lewandowskim. Przedpremierowa odsłona książki Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego już do odsłuchania na Storytel!

temu

Premiera książki „Krótka piłka” Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego dopiero za tydzień, ale przedpremierowo  już od dziś można posłuchać książki w formie audiobooka! Co w wywiadzie liczącym ponad 50 stron mówi o kulisach polskiej piłki Robert Lewandowski? Łap darmowy dostęp do audiobooka na Storytel.pl [LINK W ARTYKULE]
Przedpremierowa odsłona książki Katarzyny Nosowskiej już do odsłuchania na Storytel! Czyta sama Nosowska

temu

Ten audiobook to petarda i nie lada gratka dla fanów Kasi Nosowskiej! „A ja żem jej powiedziała” to przedpremierowa odsłona książki znanej wokalistki, czytana przez samą autorkę. Łap darmowy dostęp do audiobooka na Storytel.pl [LINK W ARTYKULE]
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.