Przedpremierowa odsłona książki Katarzyny Nosowskiej już do odsłuchania na Storytel! Czyta sama Nosowska
Przedpremierowa odsłona książki Katarzyny Nosowskiej już do odsłuchania na Storytel! Czyta sama Nosowska

Przedpremierowa odsłona książki Katarzyny Nosowskiej już do odsłuchania na Storytel! Czyta sama Nosowska

Opublikowany

Ten audiobook to petarda i nie lada gratka dla fanów Kasi Nosowskiej! „A ja żem jej powiedziała” to przedpremierowa odsłona książki znanej wokalistki, czytana przez samą autorkę. Łap darmowy dostęp do audiobooka na Storytel.pl [LINK W ARTYKULE]

Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu. Wokalistka zespołu Hey ze sceny przeniosła się na Instagram, gdzie w kilka miesięcy zyskała ponad 220 tys. obserwujących. Na początku, jak przyznała sama artystka, to były żarty. Ale śmieszne filmiki o show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach szybko stały się hitem sieci. 
Teraz Nosowska debiutuje jako autorka. „A ja żem jej powiedziała” to zbiór tekstów zaczerpniętych z instagramowego cyklu wokalistki. Nosowska z dystansem do samej siebie szczerze, dojrzale i w oryginalny sposób opowiada o otaczającej ją  rzeczywistości. A przy tym bawi do łez.
Nosowska lubi zaskakiwać, dlatego artystka przygotowała dla swoich fanów jeszcze jedną niespodziankę! Pełna wersja książki w formie audiobooka czytanego przez samą Nosowską, na tydzień przed oficjalną premierą, jest już dostępna do odsłuchania na Storytel.pl. Aplikacja umożliwia streaming audiobooków na telefonach, tabletach i komputerach.
Z okazji tej niezwykłej premiery Storytel Polska też przygotował niespodziankę dla swoich użytkowników. Darmowy dostęp do platformy aż przez 30 dni, z możliwością odsłuchania pełnej wersji  książki Katarzyny Nosowskiej jeszcze przed jej oficjalną premierą! Wystarczy skorzystać z linku: www.storytel.pl/nosowska

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Nosowska_okładka.png

grafika | 1,17 MB

Pobierz
Nosowska audiobook - informacja prasowa.docx

docx | 9,04 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Niezwykły człowiek w eksperymantalnym projekcie Storytel Polska

temu

Trwa wyprawa Andrzeja Bargiela na K2. Jego celem jest zjazd na nartach z drugiego najwyższego szczytu na ziemi. Nie udało się to do tej pory nikomu na świecie. To druga próba zrealizowania wyzwania, ale po raz pierwszy relację z tej niezwykłej wyprawy możemy usłyszeć w formie audiobooka w odcinkach. Czegoś takiego jeszcze nie było! Kolejny odcinek jest już dostępny w aplikacji Storytel.
Harry Potter w wersji audio już na Storytel!

temu

Polska wersja audiobooka Harry Potter zadebiutowała w Storytel. Wszystkie 7 części popularnej serii J. K. Rowling są już dostępne do słuchania w aplikacji  umożliwiającej streaming audiobooków. Opowieść czyta Piotr Fronczewski.
Jakub Małecki i Krzysztof Piskorski w historiach, których się po nich nie spodziewacie

temu

Projekt Storytel Original to nie tylko nowe fabuły od znanych autorów, ale też nowe wyzwania dla samych twórców. Efektem ostatniej współpracy Storytel z nagradzanymi pisarzami młodego pokolenia jest pierwszy thriller o seryjnym mordercy autorstwa Jakuba Małeckiego oraz postapokalipsa o załodze czołgu Bies Krzysztofa Piskorskiego. Do końca roku Storytel planuje publikację kolejnych kilkunastu seriali audio.
Storytel przygotuje audiobook z relacją Andrzeja Bargiela z wyprawy na K2

temu

To niezwykły człowiek i niezwykły projekt. Andrzej Bargiel, narciarz wysokogórski i alpinista, wyrusza na kolejną wyprawę, której celem jest zjazd na nartach z drugiego najwyższego szczytu na ziemi - K2. To druga próba zrealizowania wyzwania, ale po raz pierwszy relację z tej niezwykłej wyprawy usłyszymy w formie audiobooka w odcinkach. Projekt jest realizowany we współpracy ze Storytel Polska. 

Pierwszy taki wywiad z Robertem Lewandowskim. Przedpremierowa odsłona książki Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego już do odsłuchania na Storytel!

Premiera książki „Krótka piłka” Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego dopiero za tydzień, ale przedpremierowo  już od dziś można posłuchać książki w formie audiobooka! Co w wywiadzie liczącym ponad 50 stron mówi o kulisach polskiej piłki Robert Lewandowski? Łap darmowy dostęp do audiobooka na Storytel.pl [LINK W ARTYKULE]