Pierwszy taki wywiad z Robertem Lewandowskim. Przedpremierowa odsłona książki Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego już do odsłuchania na Storytel!
Pierwszy taki wywiad z Robertem Lewandowskim. Przedpremierowa odsłona książki Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego już do odsłuchania na Storytel!

Pierwszy taki wywiad z Robertem Lewandowskim. Przedpremierowa odsłona książki Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego już do odsłuchania na Storytel!

Premiera książki „Krótka piłka” Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego dopiero za tydzień, ale przedpremierowo  już od dziś można posłuchać książki w formie audiobooka! Co w wywiadzie liczącym ponad 50 stron mówi o kulisach polskiej piłki Robert Lewandowski? Łap darmowy dostęp do audiobooka na Storytel.pl [LINK W ARTYKULE]

„Krótka piłka. Bez dyplomacji o reprezentacji, mistrzostwach, Lewandowskim” to długo wyczekiwana przez fanów piłki nożnej książka o kulisach polskiego futbolu widzianych okiem reporterów, którzy od lat znajdują się w samym centrum sportowych wydarzeń.

O naszej reprezentacji mówimy w sposób bezceremonialny, anegdotyczny i bez cenzury. A do tego wywiad z Robertem Lewandowskim, jakiego prawdopodobnie jeszcze nie było. Na ponad 50 stronach Robert opowiada szczerze o rzeczach ważnych w jego życiu, nie tylko o historiach przyjemnych i wspaniałych golach,  ale też o rzeczach, które go trapiły.

zapowiada Mateusz Borek, współautor książki, który w audiobooku wciela się w rolę Lewandowskiego

Wejdziecie za drzwi szatni polskiego zespołu, odkryjecie nieznane dotąd okoliczności transferów Roberta Lewandowskiego oraz dowiecie się, jak niewiele brakowało, aby w eliminacjach do mundialu w Rosji kadry nie prowadził Adam Nawałka.
Przedpremierowo pełna wersja książki w postaci audiobooka czytanego przez jej autorów jest dostępna już teraz w aplikacji Storytel. Odbierz darmowy dostęp do platformy aż przez 30 dni, z możliwością odsłuchania książki Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego jeszcze przed oficjalną premierą! Wystarczy skorzystać z linku: www.storytel.pl/borek 
Załączniki

Pobierz wszystkie

krotka_pilka_okładka.jpg

grafika | 1,8 MB

Pobierz
Krótka piłka na Storytel.pl - informacja prasowa.docx

docx | 9,07 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Harry Potter w wersji audio już na Storytel!

Polska wersja audiobooka Harry Potter zadebiutowała w Storytel. Wszystkie 7 części popularnej serii J. K. Rowling są już dostępne do słuchania w aplikacji  umożliwiającej streaming audiobooków. Opowieść czyta Piotr Fronczewski.
Storytel przygotuje audiobook z relacją Andrzeja Bargiela z wyprawy na K2

To niezwykły człowiek i niezwykły projekt. Andrzej Bargiel, narciarz wysokogórski i alpinista, wyrusza na kolejną wyprawę, której celem jest zjazd na nartach z drugiego najwyższego szczytu na ziemi - K2. To druga próba zrealizowania wyzwania, ale po raz pierwszy relację z tej niezwykłej wyprawy usłyszymy w formie audiobooka w odcinkach. Projekt jest realizowany we współpracy ze Storytel Polska. 
Przedpremierowa odsłona książki Katarzyny Nosowskiej już do odsłuchania na Storytel! Czyta sama Nosowska

Ten audiobook to petarda i nie lada gratka dla fanów Kasi Nosowskiej! „A ja żem jej powiedziała” to przedpremierowa odsłona książki znanej wokalistki, czytana przez samą autorkę. Łap darmowy dostęp do audiobooka na Storytel.pl [LINK W ARTYKULE]
“Mitologia nordycka” i “Kroniki Amberu” tylko w Storytel.pl

Dla wszystkich miłośników fantasy, platforma Storytel.pl przygotowała dwa wyjątkowe audiobooki. Pierwszy, którego premiera odbyła się 15 lutego br., to pierwsza część cyklu dziesięciu powieści autorstwa Rogera Zelaznego pt. “Kroniki Amberu” w interpretacji Rocha Siemianowskiego. Drugim dostępnym w streamingu od 1 marca br. jest “Mitologia nordycka” Neila Gaimana, w adaptacji Zbigniewa Zamachowskiego. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.