Pierwszy taki wywiad z Robertem Lewandowskim. Przedpremierowa odsłona książki Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego już do odsłuchania na Storytel!
Pierwszy taki wywiad z Robertem Lewandowskim. Przedpremierowa odsłona książki Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego już do odsłuchania na Storytel!

Pierwszy taki wywiad z Robertem Lewandowskim. Przedpremierowa odsłona książki Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego już do odsłuchania na Storytel!

Opublikowany

Premiera książki „Krótka piłka” Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego dopiero za tydzień, ale przedpremierowo  już od dziś można posłuchać książki w formie audiobooka! Co w wywiadzie liczącym ponad 50 stron mówi o kulisach polskiej piłki Robert Lewandowski? Łap darmowy dostęp do audiobooka na Storytel.pl [LINK W ARTYKULE]

„Krótka piłka. Bez dyplomacji o reprezentacji, mistrzostwach, Lewandowskim” to długo wyczekiwana przez fanów piłki nożnej książka o kulisach polskiego futbolu widzianych okiem reporterów, którzy od lat znajdują się w samym centrum sportowych wydarzeń.

O naszej reprezentacji mówimy w sposób bezceremonialny, anegdotyczny i bez cenzury. A do tego wywiad z Robertem Lewandowskim, jakiego prawdopodobnie jeszcze nie było. Na ponad 50 stronach Robert opowiada szczerze o rzeczach ważnych w jego życiu, nie tylko o historiach przyjemnych i wspaniałych golach,  ale też o rzeczach, które go trapiły.

zapowiada Mateusz Borek, współautor książki, który w audiobooku wciela się w rolę Lewandowskiego

Wejdziecie za drzwi szatni polskiego zespołu, odkryjecie nieznane dotąd okoliczności transferów Roberta Lewandowskiego oraz dowiecie się, jak niewiele brakowało, aby w eliminacjach do mundialu w Rosji kadry nie prowadził Adam Nawałka.
Przedpremierowo pełna wersja książki w postaci audiobooka czytanego przez jej autorów jest dostępna już teraz w aplikacji Storytel. Odbierz darmowy dostęp do platformy aż przez 30 dni, z możliwością odsłuchania książki Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego jeszcze przed oficjalną premierą! Wystarczy skorzystać z linku: www.storytel.pl/borek 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

krotka_pilka_okładka.jpg

grafika | 1,8 MB

Pobierz
Krótka piłka na Storytel.pl - informacja prasowa.docx

docx | 9,07 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Harry Potter w wersji audio już na Storytel!

temu

Polska wersja audiobooka Harry Potter zadebiutowała w Storytel. Wszystkie 7 części popularnej serii J. K. Rowling są już dostępne do słuchania w aplikacji  umożliwiającej streaming audiobooków. Opowieść czyta Piotr Fronczewski.
Storytel przygotuje audiobook z relacją Andrzeja Bargiela z wyprawy na K2

temu

To niezwykły człowiek i niezwykły projekt. Andrzej Bargiel, narciarz wysokogórski i alpinista, wyrusza na kolejną wyprawę, której celem jest zjazd na nartach z drugiego najwyższego szczytu na ziemi - K2. To druga próba zrealizowania wyzwania, ale po raz pierwszy relację z tej niezwykłej wyprawy usłyszymy w formie audiobooka w odcinkach. Projekt jest realizowany we współpracy ze Storytel Polska. 
Przedpremierowa odsłona książki Katarzyny Nosowskiej już do odsłuchania na Storytel! Czyta sama Nosowska

temu

Ten audiobook to petarda i nie lada gratka dla fanów Kasi Nosowskiej! „A ja żem jej powiedziała” to przedpremierowa odsłona książki znanej wokalistki, czytana przez samą autorkę. Łap darmowy dostęp do audiobooka na Storytel.pl [LINK W ARTYKULE]
“Mitologia nordycka” i “Kroniki Amberu” tylko w Storytel.pl

temu

Dla wszystkich miłośników fantasy, platforma Storytel.pl przygotowała dwa wyjątkowe audiobooki. Pierwszy, którego premiera odbyła się 15 lutego br., to pierwsza część cyklu dziesięciu powieści autorstwa Rogera Zelaznego pt. “Kroniki Amberu” w interpretacji Rocha Siemianowskiego. Drugim dostępnym w streamingu od 1 marca br. jest “Mitologia nordycka” Neila Gaimana, w adaptacji Zbigniewa Zamachowskiego.