Pierwszy taki wywiad z Robertem Lewandowskim. Przedpremierowa odsłona książki Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego już do odsłuchania na Storytel!
Pierwszy taki wywiad z Robertem Lewandowskim. Przedpremierowa odsłona książki Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego już do odsłuchania na Storytel!

Pierwszy taki wywiad z Robertem Lewandowskim. Przedpremierowa odsłona książki Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego już do odsłuchania na Storytel!

Opublikowany

Premiera książki „Krótka piłka” Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego dopiero za tydzień, ale przedpremierowo  już od dziś można posłuchać książki w formie audiobooka! Co w wywiadzie liczącym ponad 50 stron mówi o kulisach polskiej piłki Robert Lewandowski? Łap darmowy dostęp do audiobooka na Storytel.pl [LINK W ARTYKULE]

„Krótka piłka. Bez dyplomacji o reprezentacji, mistrzostwach, Lewandowskim” to długo wyczekiwana przez fanów piłki nożnej książka o kulisach polskiego futbolu widzianych okiem reporterów, którzy od lat znajdują się w samym centrum sportowych wydarzeń.

O naszej reprezentacji mówimy w sposób bezceremonialny, anegdotyczny i bez cenzury. A do tego wywiad z Robertem Lewandowskim, jakiego prawdopodobnie jeszcze nie było. Na ponad 50 stronach Robert opowiada szczerze o rzeczach ważnych w jego życiu, nie tylko o historiach przyjemnych i wspaniałych golach,  ale też o rzeczach, które go trapiły.

zapowiada Mateusz Borek, współautor książki, który w audiobooku wciela się w rolę Lewandowskiego

Wejdziecie za drzwi szatni polskiego zespołu, odkryjecie nieznane dotąd okoliczności transferów Roberta Lewandowskiego oraz dowiecie się, jak niewiele brakowało, aby w eliminacjach do mundialu w Rosji kadry nie prowadził Adam Nawałka.
Przedpremierowo pełna wersja książki w postaci audiobooka czytanego przez jej autorów jest dostępna już teraz w aplikacji Storytel. Odbierz darmowy dostęp do platformy aż przez 30 dni, z możliwością odsłuchania książki Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego jeszcze przed oficjalną premierą! Wystarczy skorzystać z linku: www.storytel.pl/borek 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

krotka_pilka_okładka.jpg

grafika | 1,8 MB

Pobierz
Krótka piłka na Storytel.pl - informacja prasowa.docx

docx | 9,07 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Niezwykły człowiek w eksperymantalnym projekcie Storytel Polska

temu

Trwa wyprawa Andrzeja Bargiela na K2. Jego celem jest zjazd na nartach z drugiego najwyższego szczytu na ziemi. Nie udało się to do tej pory nikomu na świecie. To druga próba zrealizowania wyzwania, ale po raz pierwszy relację z tej niezwykłej wyprawy możemy usłyszeć w formie audiobooka w odcinkach. Czegoś takiego jeszcze nie było! Kolejny odcinek jest już dostępny w aplikacji Storytel.
Harry Potter w wersji audio już na Storytel!

temu

Polska wersja audiobooka Harry Potter zadebiutowała w Storytel. Wszystkie 7 części popularnej serii J. K. Rowling są już dostępne do słuchania w aplikacji  umożliwiającej streaming audiobooków. Opowieść czyta Piotr Fronczewski.
Jakub Małecki i Krzysztof Piskorski w historiach, których się po nich nie spodziewacie

temu

Projekt Storytel Original to nie tylko nowe fabuły od znanych autorów, ale też nowe wyzwania dla samych twórców. Efektem ostatniej współpracy Storytel z nagradzanymi pisarzami młodego pokolenia jest pierwszy thriller o seryjnym mordercy autorstwa Jakuba Małeckiego oraz postapokalipsa o załodze czołgu Bies Krzysztofa Piskorskiego. Do końca roku Storytel planuje publikację kolejnych kilkunastu seriali audio.
Storytel przygotuje audiobook z relacją Andrzeja Bargiela z wyprawy na K2

temu

To niezwykły człowiek i niezwykły projekt. Andrzej Bargiel, narciarz wysokogórski i alpinista, wyrusza na kolejną wyprawę, której celem jest zjazd na nartach z drugiego najwyższego szczytu na ziemi - K2. To druga próba zrealizowania wyzwania, ale po raz pierwszy relację z tej niezwykłej wyprawy usłyszymy w formie audiobooka w odcinkach. Projekt jest realizowany we współpracy ze Storytel Polska. 

Rezygnujemy z czytania na rzecz słuchania? Audiobooki na WTK 2018

Cezary Pazura, Magdalena Witkiewicz, Marcin Ciszewski, Mateusz Borek i Jakub Ćwiek to tylko część osobistości, które można było spotkać podczas Warszawskich Targów Książki na najbardziej interaktywnym stoisku należącym do Storytel. Tu zamiast tradycyjnych książek, można było założyć słuchawki i posłuchać ulubionych historii. Światowe trendy wskazują, że coraz częściej rezygnujemy z czytania na rzecz słuchania.