Storytel przygotuje audiobook z relacją Andrzeja Bargiela z wyprawy na K2
Storytel przygotuje audiobook z relacją Andrzeja Bargiela z wyprawy na K2

Storytel przygotuje audiobook z relacją Andrzeja Bargiela z wyprawy na K2

Opublikowany

To niezwykły człowiek i niezwykły projekt. Andrzej Bargiel, narciarz wysokogórski i alpinista, wyrusza na kolejną wyprawę, której celem jest zjazd na nartach z drugiego najwyższego szczytu na ziemi - K2. To druga próba zrealizowania wyzwania, ale po raz pierwszy relację z tej niezwykłej wyprawy usłyszymy w formie audiobooka w odcinkach. Projekt jest realizowany we współpracy ze Storytel Polska. 

Choć wielu próbowało, nikomu na świecie nie udało się do tej pory zrealizować tego wyzwania. Andrzej Bargiel kolejny raz wyrusza w góry Karakorum, a jego celem jest zjazd na nartach z drugiego najwyższego szczytu na ziemi, K2 (8611 m.)

Niebezpieczne warunki pogodowe panujące na K2 nie pozwoliły mi na podjęcie próby zjazdu w zeszłym roku. Po przeanalizowaniu zebranych doświadczeń i obserwacji góry wracam do Pakistanu by dokończyć projekt K2 Ski Challenge.

mówi Andrzej Bargiel.

Dzięki współpracy Andrzeja Bargiela ze Storytel, serwisem streamingującym audiobooki, tym razem relację z tej niezwykłej wyprawy usłyszymy w formie audiobooka w odcinkach. 

Andrzej kończy pisanie pierwszego odcinka, gdzie wspomina zeszłoroczną wyprawę na K2, ale skupia się już na przygotowaniach do kolejnej. Udostępnimy go użytkownikom aplikacji na początku lipca.

Wydawaliśmy już seriale do słuchania w ramach Storytel Original, ale po raz pierwszy wydamy audiobook, którego kolejne odcinki będą powstawały na bieżąco, w trakcie niezwykle ekstremalnej wyprawy i wyzwania, którego nie zrealizował do tej pory żaden człowiek na świecie.

Trzymamy kciuki za Andrzeja i z niecierpliwością czekamy na pisemne relacje, które będziemy nagrywać w naszym studiu i udostępniać użytkownikom aplikacji do słuchania w odcinkach.

- mówi Jakub Barzak, Marketing Manager Storytel Polska

Więcej na www.storytel.pl

Zapraszamy na konferencję prasową Andrzeja Bargiela przed wyprawą na K2, która odbędzie się w środę, 13 czerwca, o godz. 11:00 w Centrum Olimpijskim przy ul. Wybrzeże Gdańskie 4 w Warszawie. 

andrzej_słuchawki-47.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

andrzej_słuchawki-47.jpg

grafika | 7,98 MB

Pobierz
andrzej_słuchawki-45.jpg

grafika | 6,15 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Harry Potter w wersji audio już na Storytel!

temu

Polska wersja audiobooka Harry Potter zadebiutowała w Storytel. Wszystkie 7 części popularnej serii J. K. Rowling są już dostępne do słuchania w aplikacji  umożliwiającej streaming audiobooków. Opowieść czyta Piotr Fronczewski.
Pierwszy taki wywiad z Robertem Lewandowskim. Przedpremierowa odsłona książki Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego już do odsłuchania na Storytel!

temu

Premiera książki „Krótka piłka” Mateusza Borka i Cezarego Kowalskiego dopiero za tydzień, ale przedpremierowo  już od dziś można posłuchać książki w formie audiobooka! Co w wywiadzie liczącym ponad 50 stron mówi o kulisach polskiej piłki Robert Lewandowski? Łap darmowy dostęp do audiobooka na Storytel.pl [LINK W ARTYKULE]
Przedpremierowa odsłona książki Katarzyny Nosowskiej już do odsłuchania na Storytel! Czyta sama Nosowska

temu

Ten audiobook to petarda i nie lada gratka dla fanów Kasi Nosowskiej! „A ja żem jej powiedziała” to przedpremierowa odsłona książki znanej wokalistki, czytana przez samą autorkę. Łap darmowy dostęp do audiobooka na Storytel.pl [LINK W ARTYKULE]
“Mitologia nordycka” i “Kroniki Amberu” tylko w Storytel.pl

temu

Dla wszystkich miłośników fantasy, platforma Storytel.pl przygotowała dwa wyjątkowe audiobooki. Pierwszy, którego premiera odbyła się 15 lutego br., to pierwsza część cyklu dziesięciu powieści autorstwa Rogera Zelaznego pt. “Kroniki Amberu” w interpretacji Rocha Siemianowskiego. Drugim dostępnym w streamingu od 1 marca br. jest “Mitologia nordycka” Neila Gaimana, w adaptacji Zbigniewa Zamachowskiego. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.