Wolność słuchania podczas biegania

Wolność słuchania podczas biegania

Opublikowany

Audiobooki dają nieograniczoną wolność słuchania, także podczas uprawiania sportówSłuchanie muzyki w streamingu zrewolucjonizowało sposób słuchania muzyki. Teraz czas na audiobooki. Kilka tygodni temu pojawiła się na polskim rynku marka Storytel. Ten szwedzki serwis oferuje w cenie jednego abonamentu (29,90 PLN miesięcznie) dostęp do ponad 600 tytułów polskich i 16 tys. angielskich audiobooków. Liczba dostępnych tytułow wzrasta z każdym dniem.

Dlaczego to takie ważne dla miłośników sportu? Słuchanie audiobooków w streamingu daje nieograniczoną wolność słuchania. Książki można słuchać online za pomocą smartfona na systemach iOS, Android i Windows. Jednocześnie aż 5 książek możemy mieć w trybie offline, czyli możemy ich słuchać bez dostępu do sieci i przy słabym łączu. Mając dostęp do tak dużej bazy tytułów, możemy dowolnie przebierać wśród książek, rozpocząć słuchanie kilku, o różnym ciężarze gatunkowym, w zależności od nastroju, zaangażowania, okoliczności, potrzeby, czy motywacji. 

W bibliotece Storytela znajdziemy kilka pozycji poświęconych bieganiu, które świetnie zadziałają motywacyjnie (“Jak tu nie biegać” Beaty Sadowskiej, “Born to Run” - światowy bestseller Christophera McDougalla, na razie tylko w wersji angielskiej) czy ogólnie poświeconych rozwojowi osobistemu.

W czasach, kiedy mamy coraz mniej czasu na książkę papierową i okazji do jej czytania, słuchanie audiobooków podczas uprawiania sportów gwarantuje nam rozwój zarówno ciała, jak i ducha. O tym, że jest to połączenie idealne, świadczą statystyki z rynku szwedzkiego. Marka zrewolucjonizowała sposób odbioru książek w Skandynawii. Przeprowadzone badania pokazały, że aż 75% użytkowników Storytel konsumuje więcej książek, niż przed rozpoczęciem subskrypcji w serwisie, a średnia liczba przesłuchanych książek wynosi dwa tytuły miesięcznie. Użytkownicy Storytela słuchają książek w sytuacjach, które do tej pory temu nie służyły: podczas biegania, uprawiania sportów, podróży, spacerów, podczas prac domowych i manualnych. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

IMG_0378.jpg

grafika | 2,34 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.