Audiobooki dają nieograniczoną wolność słuchania, także podczas uprawiania sportówSłuchanie muzyki w streamingu zrewolucjonizowało sposób słuchania muzyki. Teraz czas na audiobooki. Kilka tygodni temu pojawiła się na polskim rynku marka Storytel. Ten szwedzki serwis ofer...
Dlaczego to takie ważne dla miłośników sportu? Słuchanie audiobooków w streamingu daje nieograniczoną wolność słuchania. Książki można słuchać online za pomocą smartfona na systemach iOS, Android i Windows. Jednocześnie aż 5 książek możemy mieć w trybie offline, czyli możemy ich słuchać bez dostępu do sieci i przy słabym łączu. Mając dostęp do tak dużej bazy tytułów, możemy dowolnie przebierać wśród książek, rozpocząć słuchanie kilku, o różnym ciężarze gatunkowym, w zależności od nastroju, zaangażowania, okoliczności, potrzeby, czy motywacji.
W bibliotece Storytela znajdziemy kilka pozycji poświęconych bieganiu, które świetnie zadziałają motywacyjnie (“Jak tu nie biegać” Beaty Sadowskiej, “Born to Run” - światowy bestseller Christophera McDougalla, na razie tylko w wersji angielskiej) czy ogólnie poświeconych rozwojowi osobistemu.
W czasach, kiedy mamy coraz mniej czasu na książkę papierową i okazji do jej czytania, słuchanie audiobooków podczas uprawiania sportów gwarantuje nam rozwój zarówno ciała, jak i ducha. O tym, że jest to połączenie idealne, świadczą statystyki z rynku szwedzkiego. Marka zrewolucjonizowała sposób odbioru książek w Skandynawii. Przeprowadzone badania pokazały, że aż 75% użytkowników Storytel konsumuje więcej książek, niż przed rozpoczęciem subskrypcji w serwisie, a średnia liczba przesłuchanych książek wynosi dwa tytuły miesięcznie. Użytkownicy Storytela słuchają książek w sytuacjach, które do tej pory temu nie służyły: podczas biegania, uprawiania sportów, podróży, spacerów, podczas prac domowych i manualnych.