Zabierz na wakacje wszystkie ulubione książki

Zabierz na wakacje wszystkie ulubione książki

Opublikowany

Cała biblioteka w jednym smartfonie. Dzięki usłudze Storytel możemy zabrać na wakacje tyle książek, ile chcemy, bez obawy o miejsce w bagażu. I o grubość portfela - Storytel oferuje dostęp do tysięcy audiobooków w cenie jednej książki. W abonamencie w cenie 29,90 PLN miesięcznie możemy korzystać z ogromnej bazy - ponad 1000. tytułów w języku polskim oraz 20 tys. angielskich, dowolnie przebierać wśród książek, rozpocząć słuchanie kilku o różnym ciężarze gatunkowym, w zależności od nastroju i zaangażowania. 

Z aplikacji skorzystamy na smartfonie lub tablecie na systemach iOS, Android i Windows. Audiobooków słuchamy w streamingu, ale wszystkie tytuły możemy mieć w trybie offline, dzięki czemu możemy korzystać z aplikacji bez dostępu do sieci i przy słabym łączu, w samolocie, na plaży, słowem - gdziekolwiek zechcemy. Żeby wymienić pozycje pobrane w tryb offline, potrzebujemy dostępu do Internetu tylko na kilka minut. W przypadku, kiedy dana pozycja jest dotępna w również w ebooku, możemy się przełączać pomiędzy słuchaniem i czytaniem w dowolnym fragmencie.

Misją Storytela jest opowiadanie dobrze napisanych i przeczytanych historii, dlatego wśród tytułów dominuje beletrystyka, ale znajdziemy tu również poradniki i literaturę faktu, w tym książki podróżnicze. Duży wybór bajek i opowiadań dla dzieci sprawi, że z jednego abonamentu może korzystać cała rodzina. Przydatny dla podróżujących po Europie i świecie okaże się zbiór samouczków do nauki języków obcych. Jest tu praktycznie każdy język europejski oraz najbardziej popularne języki świata. Podręczniki są anglojęzyczne więc ten język trzeba trochę znać.

Korzystanie z audiobooków w streamingu daje nieograniczoną wolność słuchania. Swodoba korzystania z aplikacji Storytel pozwala eliminować bariery towarzyszące czytaniu książek papierowych. Dzięki temu, że telefon czyli narzędzie do słuchania, większość z nas cały czas ma przy sobie, książek możemy słuchać wszędzie. Storytel został założony w 2005 roku jako pierwszy na świecie serwis do słuchania audiobooków w systemie streamingu. Marka zrewolucjonizowała sposób odbioru książek w Skandynawii. Przeprowadzone badania pokazały, że aż 75% użytkowników Storytel konsumuje więcej książek, niż przed rozpoczęciem subskrypcji. 

www.storytel.pl 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

443cb11e-e16a-4cf5-95de-eb7d18947e31.jpeg

grafika | 102 KB

Pobierz
67cfbab4-8c4c-4115-b0f1-f1502244c367.jpeg

grafika | 97,5 KB

Pobierz
9a4d32fa-ff1f-4d5a-aac2-81d3ba4e5d54.jpeg

grafika | 80,1 KB

Pobierz
94eafcd6-6f44-4114-bdfc-cbcd9864b431.jpeg

grafika | 70,2 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.