Konferencja prasowa
Konferencja prasowa

Warszawa, 7.03.2017

Konferencja prasowa

Opublikowany

Zapraszamy na konferencję prasową podsumowującą pierwszy rok działalności Storytel w Polsce.

Storytel, jedyny w Polsce serwis streamingowy z audiobookami, zaprasza na konferencję prasową, która odbędzie się 14 marca 2017 roku, w warszawskim Kinie Iluzjon (ul. Narbutta 50A) o godz. 11:00.

Konferencja ma na celu podsumowanie pierwszego roku działalności Storytel w Polsce oraz przedstawienie planów na najbliższe miesiące.

Wśród prelegentów wystąpią m.in.:
- Morten Strunge, CCO, Storytel
- Michal Szolc, dyrektor zarządzający Storytel Polska
- Marcin Zwierzchowski, project manager, Storytel Original

Konferencję poprowadzi Anna Dziewit-Meller. Po części oficjalnej zapraszamy na lunch.

Dodatkowe informacje i akredytacje:
Marta Wawrzeniecka
tel: 509 119 994
email: marta@wszemiwobec.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
"Opowiem ci o zbrodni" w Storytel [Słuchaj przez 30 dni za darmo]

temu

Najbardziej poczytni pisarze kryminałów, opowieści o prawdziwych polskich zbrodniach i znani aktorzy w roli lektorów. W Storytel premiera niezwykłego serialu audio „Opowiem ci o zbrodni”. To pierwszy projekt łączący książkę, dokument telewizyjny i serial audio.
Straszne historie, które musisz usłyszeć! Październikowe premiery w Storytel

temu

Przedstawiamy 5 mrożących krew w żyłach seriali do słuchania na Halloween! Dzięki odcinkowej formule produkcji Storytel Original na pewno nie będziesz się nudzić w jesienne wieczory.
Słuchowisko z wyprawy Andrzeja Bargiela hitem Storytel

temu

„Atak na K2”, czyli eksperymentalny projekt audiobooka z przełomowej wyprawy K2SKICHALLENGE, przez 3 tygodnie utrzymywał się w czołówce najpopularniejszych produkcji Storytel. 
Rezygnujemy z czytania na rzecz słuchania? Audiobooki na WTK 2018

temu

Cezary Pazura, Magdalena Witkiewicz, Marcin Ciszewski, Mateusz Borek i Jakub Ćwiek to tylko część osobistości, które można było spotkać podczas Warszawskich Targów Książki na najbardziej interaktywnym stoisku należącym do Storytel. Tu zamiast tradycyjnych książek, można było założyć słuchawki i posłuchać ulubionych historii. Światowe trendy wskazują, że coraz częściej rezygnujemy z czytania na rzecz słuchania.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.