PYRKON LIKE A BOSS

PYRKON LIKE A BOSS

Opublikowany

Ledwo człowiek doszedł do siebie po ostatnim Pyrkonie, a tu za chwilę kolejny! Wiemy, że każdy z Was się już szykuje, więc przedstawiamy Wam nową i nietypową opcje przeżycia Festiwalu: PYRKON LIKE A BOSS! 

Wystarczy, że zarejestrujecie się na stronie storytel.pl/pyrkon2017 i opublikujecie pod postem konkursowym (https://www.facebook.com/Pyrkon/photos/a.207690332580296.62121.168861783129818/1696014940414487/?type=3&theater) komentarz z opisem ulubionego audiobooka z oferty Storytel wraz z uzasadnieniem, dlaczego akurat ten został wybrany, by wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania:
- dojazd na Pyrkon pierwszą klasą, na nasz koszt (like a boss),
- wejście na Pyrkon bez kolejki, na nasz koszt (like a boss),
- nocleg na Pyrkonie w wygodnym łóżku i czystej pościeli (like a boss),
- wystawna kolacja w towarzystwie Znanego Pisarza na nasz koszt (like a boss).

O umilających życie drobiazgach jak słuchawki, grające poduszki, czy pakiet premierowych książek to nawet nie wspominamy, bo wiadomo - like a boss ;) Brzmi zachęcająco? To do dzieła! Każdy z Was ma szansę zostać VIPem Pyrkonu 2017!

Regulamin konkursu i terminy pod linkiem: http://wp.me/p7sv9K-aM

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
"Opowiem ci o zbrodni" w Storytel [Słuchaj przez 30 dni za darmo]

temu

Najbardziej poczytni pisarze kryminałów, opowieści o prawdziwych polskich zbrodniach i znani aktorzy w roli lektorów. W Storytel premiera niezwykłego serialu audio „Opowiem ci o zbrodni”. To pierwszy projekt łączący książkę, dokument telewizyjny i serial audio.
Straszne historie, które musisz usłyszeć! Październikowe premiery w Storytel

temu

Przedstawiamy 5 mrożących krew w żyłach seriali do słuchania na Halloween! Dzięki odcinkowej formule produkcji Storytel Original na pewno nie będziesz się nudzić w jesienne wieczory.
Słuchowisko z wyprawy Andrzeja Bargiela hitem Storytel

temu

„Atak na K2”, czyli eksperymentalny projekt audiobooka z przełomowej wyprawy K2SKICHALLENGE, przez 3 tygodnie utrzymywał się w czołówce najpopularniejszych produkcji Storytel. 
Rezygnujemy z czytania na rzecz słuchania? Audiobooki na WTK 2018

temu

Cezary Pazura, Magdalena Witkiewicz, Marcin Ciszewski, Mateusz Borek i Jakub Ćwiek to tylko część osobistości, które można było spotkać podczas Warszawskich Targów Książki na najbardziej interaktywnym stoisku należącym do Storytel. Tu zamiast tradycyjnych książek, można było założyć słuchawki i posłuchać ulubionych historii. Światowe trendy wskazują, że coraz częściej rezygnujemy z czytania na rzecz słuchania.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.