PYRKON LIKE A BOSS

PYRKON LIKE A BOSS

Opublikowany

Ledwo człowiek doszedł do siebie po ostatnim Pyrkonie, a tu za chwilę kolejny! Wiemy, że każdy z Was się już szykuje, więc przedstawiamy Wam nową i nietypową opcje przeżycia Festiwalu: PYRKON LIKE A BOSS! 

Wystarczy, że zarejestrujecie się na stronie storytel.pl/pyrkon2017 i opublikujecie pod postem konkursowym (https://www.facebook.com/Pyrkon/photos/a.207690332580296.62121.168861783129818/1696014940414487/?type=3&theater) komentarz z opisem ulubionego audiobooka z oferty Storytel wraz z uzasadnieniem, dlaczego akurat ten został wybrany, by wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania:
- dojazd na Pyrkon pierwszą klasą, na nasz koszt (like a boss),
- wejście na Pyrkon bez kolejki, na nasz koszt (like a boss),
- nocleg na Pyrkonie w wygodnym łóżku i czystej pościeli (like a boss),
- wystawna kolacja w towarzystwie Znanego Pisarza na nasz koszt (like a boss).

O umilających życie drobiazgach jak słuchawki, grające poduszki, czy pakiet premierowych książek to nawet nie wspominamy, bo wiadomo - like a boss ;) Brzmi zachęcająco? To do dzieła! Każdy z Was ma szansę zostać VIPem Pyrkonu 2017!

Regulamin konkursu i terminy pod linkiem: http://wp.me/p7sv9K-aM

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Harry Potter w wersji audio już na Storytel!

temu

Polska wersja audiobooka Harry Potter zadebiutowała w Storytel. Wszystkie 7 części popularnej serii J. K. Rowling są już dostępne do słuchania w aplikacji  umożliwiającej streaming audiobooków. Opowieść czyta Piotr Fronczewski.
Jakub Małecki i Krzysztof Piskorski w historiach, których się po nich nie spodziewacie

temu

Projekt Storytel Original to nie tylko nowe fabuły od znanych autorów, ale też nowe wyzwania dla samych twórców. Efektem ostatniej współpracy Storytel z nagradzanymi pisarzami młodego pokolenia jest pierwszy thriller o seryjnym mordercy autorstwa Jakuba Małeckiego oraz postapokalipsa o załodze czołgu Bies Krzysztofa Piskorskiego. Do końca roku Storytel planuje publikację kolejnych kilkunastu seriali audio.
Storytel przygotuje audiobook z relacją Andrzeja Bargiela z wyprawy na K2

temu

To niezwykły człowiek i niezwykły projekt. Andrzej Bargiel, narciarz wysokogórski i alpinista, wyrusza na kolejną wyprawę, której celem jest zjazd na nartach z drugiego najwyższego szczytu na ziemi - K2. To druga próba zrealizowania wyzwania, ale po raz pierwszy relację z tej niezwykłej wyprawy usłyszymy w formie audiobooka w odcinkach. Projekt jest realizowany we współpracy ze Storytel Polska. 
Rusza nowa kampania Storytel Polska

temu

Nowa kampania reklamowa Storytel Polska wystartowała z początkiem czerwca. Serwis streamingujący audiobooki postawił na przewrotne hasło „Czytaj tak, jak chcesz". Za kampanią stoi międzynarodowa agencja B-Reel, współpracująca z takimi markami jak Netflix, Google czy H&M.

Jakub Ćwiek i Marcin Perchuć w Storytel.pl

Pod koniec kwietnia w serwisie Storytel.pl w ramach Storytel Original pojawił się audiobook autorstwa Jakuba Ćwieka w interpretacji Marcina Perchucia p.t. "Jednooki król".