Polscy aktorzy w nowych rolach – moda na seriale do słuchania

Storytel.pl

Polscy aktorzy w nowych rolach – moda na seriale do słuchania

Opublikowany

Krótkie odcinki, ciekawa fabuła i cały sezon dostępny w dniu premiery. Nic dziwnego, że seriale audio stają się coraz popularniejsze.

Są krótkie i wciągające, dzięki czemu idealnie wpisują się w rytm miejskiego życia. Towarzyszą ci w drodze do pracy, w aucie, na spacerze czy podczas treningu. Kolejne odcinki są zawsze pod ręką, bo cała seria dostępna jest w dniu premiery. Wyjmujesz telefon, uruchamiasz aplikację i wybierasz swoją ulubioną historię… albo ulubiony głos.
wirus_demokracji_burza_1200_1200.jpg

W kolekcji Storytel Original można usłyszeć wielu uznanych aktorów m.in. Andrzeja Chyrę, Antoniego Pawlickiego czy Marcina Perchucia. W naszych studiach skończyli właśnie nagrywać Szymon Bobrowski, Grażyna Wolszczak, Jacek Rozenek i Julia Kamińska. Najważniejsza jednak zawsze jest historia, dlatego szczególną uwagę przykładamy do wyboru twórców naszych seriali. Na ukończeniu są już, między innymi, fabuły Marty Guzowskiej, Marcina Ciszewskiego i Jakuba Małeckiego. Zwłaszcza Kuba zaskoczy miłośników swojej prozy, bo „Nowe życie” jest thrillerem o psychopatycznym zabójcy."

Michał Szolc, dyrektor zarządzający Storytel Polska. 

Storytel Original to historie pisane z myślą o audiobookach. Są przygotowane w taki sposób, żeby łatwo było się na nich skupić, bez względu na to, co robisz podczas słuchania. Każdy odcinek tworzy pewną zamkniętą całość, jednocześnie stanowiąc fragment głównego wątku opowieści.
Storytel Original

Storytel Original

Rozenek, Guzik, Kamińska

Na pierwszy kwartał Storytel Original przygotował cztery zupełnie różne propozycje seriali - komedię, thriller polityczny, thriller medyczny i bajkę.
wirus_demokracji_burza_1200_1200.jpgOkladka_Hania_color_final.jpgzns_zielone tlo_1200_1200.jpgsummer_karlsson_kwadrat.jpg
„Summer Karlsson” Johanny Nilsson czyta Anna Guzik, znana z takich produkcji jak „Hela w opałach” i „Na Wspólnej”. Szwedzka komedia opowiada historię 36-latki, która po śmierci matki musi nauczyć się samodzielności, a także odnaleźć radość życia.

Natomiast Jacek Rozenek wprowadzi nas w świat „Wirusa demokracji” Rafała Babraja. Historia rozgrywa się w Polsce, przez którą przetacza się bezprecedensowa fala przemocy. Politycy, zamiast szukać jej źródła, wykorzystują okazję, by zawalczyć o władzę.
Miłośnikom thrillerów spodoba się również „Życie na sprzedaż” Magdaleny Wilk, czytane przez Szymona Bobrowskiego, gdzie młody lekarz stanie naprzeciwko handlujących organami morderców i będzie zmuszony wybierać między dobrem pacjentów a swojej rodziny.
Julia Kamińska z kolei zaczaruje nie tylko dzieci, ale i dorosłych. „Hania i Kudłaty Pies” Marcina Mortki upewniają nas w przekonaniu, że świat dzieci jest bogatszy niż dorosłych. A już na pewno świat Hani, w której domu mieszkają skrzaty, w salonie czyha zaś groźny Zakanapior. Nic nie jest jednak straszne, gdy u boku ma się takiego przyjaciela jak Kudłaty Pies.
Storytel.pl

Premiera! Od dziś możecie posłuchać nowego serialu „Hania i kudłaty pies”. Z tej okazji pogadaliśmy chwilę z JULIA KAMIŃSKA OFFICIAL o audiobookach, postaciowaniu i samej historii, którą zagrała dla Storytel Original :) autor: Marcin Mortka okładka: Piotr Nowacki - komiksy i ilustracje #siłastreamingu 👊 #storyteloriginal ❤️ #nowyserial 👀

Bajki zawsze mają dobre zakończenie. Natomiast przygoda z produkcjami Storytel Original, ma też dobry początek - 14 dni za darmo. Spróbuj i zamień się w słuch. Niech i Twoja codzienna podróż zamieni się w niezwykłą historię.
Storytel.pl

Storytel.pl

Storytel - Audiobooki i Ebooki w Twoim telefonie

Audiobooki w Twoim telefonie. Posiadamy tysiące audiobooków wszystkich gatunków literackich. Słuchaj książek, podczas joggingu, monotonnej pracy fizycznej lub codziennych dojazdów do pracy. Wersja próbna dla wszystkich nowych użytkowników!

Storytel.pl działa podobnie jak inne tego typu platformy rozrywkowe, na zasadach stałego, miesięcznego abonamentu. Aplikacja daje nieograniczony dostęp do tysięcy audiobooków, w różnych kategoriach. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Okladka_Hania_color_final.jpg

grafika | 1,14 MB

Pobierz
zns_zielone tlo_1200_1200.jpg

grafika | 1020 KB

Pobierz
wirus_demokracji_burza_1200_1200.jpg

grafika | 817 KB

Pobierz
grafika.jpg

grafika | 7,73 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Gwiazdy ekranu w serialach do słuchania!

temu

Seriale audio to nowy trend na rynku audiobooków. Dzięki odcinkowej formie i wciągającej fabule idealnie wpisują się w miejski styl życia i coraz częściej towarzyszą nam w aucie, podczas treningu, w domu i w podróży. W polskich produkcjach możemy usłyszeć dobrze znane głosy, m.in. Borysa Szyca czy Cezarego Pazury.
K2 przyciąga Polaków jak magnes. W Storytel premiera thrillera Emila Strzeszewskiego

temu

Po wyprawie na K2 wraz z Andrzejem Bargielem, który jako pierwszy w historii zjechał z tego szczytu na nartach, Storytel Original wraca na Górę Gór. Tym razem w emocjonującym thrillerze, opisującym walkę o miano pierwszego zimowego zdobywcy tego ośmiotysięcznika.
Storytel z niezwykłą premierą serialową. Zobacz zwiastun „Autora bestsellerów” [WIDEO]

temu

Tego jeszcze nie było! Storytel Original prezentuje filmowy zwiastun nowego serialu według powieści Marcina Ciszewskiego. W rolę tytułowego „Autora bestsellerów” wcielił się Cezary Pazura. Cały serial jest już dostępny w aplikacji Storytel.
Posłuchaj jak Bargiel zdobywa K2! Niezwykłe słuchowisko z historycznej wyprawy

temu

Andrzej Bargiel zdobył K2 i zjeżdża na nartach z drugiego najwyższego szczytu Ziemi. Relację z tej historycznej wyprawy po raz pierwszy można śledzić na bieżąco dzięki słuchowisku Storytel Polska.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.