"Świat Grozy" - międzynarodowy projekt od Storytel Polska
"Świat Grozy" - międzynarodowy projekt od Storytel Polska

STORYTEL ORIGINAL

"Świat Grozy" - międzynarodowy projekt od Storytel Polska

"Świata Grozy" to międzynarodowa antologia z tekstami z: Polski, Holandii, Hiszpanii, Finlandii, Danii, Indii, Egiptu i Wielkiej Brytanii. Pomysł na niezwykłą serię z dreszczykiem powstał w Polsce!

"Świat Grozy" to aż 9 opowiadań pisarzy z różnych części świata, bazujących na lokalnych legendach miejskich. Autorem polskiego opowiadania jest Marcin Mortka. Przywołał on w swoim odcinku historię siejącej przerażenie czarnej wołgi, która miała w latach 60. i 70. porywać dzieci. Cykl zadebiutował w aplikacji w Halloween.
Horror_Black_Mercedes_PL.jpgHorror_Sauna_RequiemPL.jpgHorror_Ada_Says_PL.jpgHorror_the_Curse_of_Sobek_PL.jpgHorror_Behind_the_Walls_PL.jpgHorror_Welcome_to_Amsterdam_PL.jpgHorror_Living_Dead_PL.jpgHorror_The_Shadow_PL.jpgHorror_¿Dónde_está_Laura_PL.jpg

"Świat Grozy" zrodził się jako pomysł na wykorzystanie międzynarodowego potencjału Storytela. Już od dłuższego czasu wymieniamy się serialami, dlatego choćby historie Jakuba Ćwieka, Michała Protasiuka czy Jakuba Małeckiego już robią karierę zagranicą albo wkrótce ukażą się w Danii, Szwecji, Finlandii, Holandii czy Rosji. Polski zespół chciał jednak stworzyć coś zupełnie nowego - wspólnie z innymi oddziałami Storytel i od zera. Udało się! Namówiliśmy autorów i autorki z Danii, Polski, Finlandii, Holandii, Indii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Egiptu, by na Halloween każde z nich opowiedziało historię ze swojego kraju i zaprezentowało ją międzynarodowej publiczności, jednocześnie, tego samego dnia.

mówi Marcin Zwierzchowski, odpowiadający za projekt Storytel Original.

Wejdź na Storytel.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

Horror_Sauna_RequiemPL.jpg

grafika | 3,02 MB

Pobierz
Horror_Welcome_to_Amsterdam_PL.jpg

grafika | 3 MB

Pobierz
Horror_the_Curse_of_Sobek_PL.jpg

grafika | 2,87 MB

Pobierz
Horror_The_Shadow_PL.jpg

grafika | 2,8 MB

Pobierz
Horror_¿Dónde_está_Laura_PL.jpg

grafika | 2,84 MB

Pobierz
Horror_Living_Dead_PL.jpg

grafika | 2,61 MB

Pobierz
Horror_Behind_the_Walls_PL.jpg

grafika | 2,56 MB

Pobierz
Horror_Ada_Says_PL.jpg

grafika | 2,4 MB

Pobierz
Horror_Black_Mercedes_PL.jpg

grafika | 2,73 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Gwiazdy ekranu w serialach do słuchania!

Seriale audio to nowy trend na rynku audiobooków. Dzięki odcinkowej formie i wciągającej fabule idealnie wpisują się w miejski styl życia i coraz częściej towarzyszą nam w aucie, podczas treningu, w domu i w podróży. W polskich produkcjach możemy usłyszeć dobrze znane głosy, m.in. Borysa Szyca czy Cezarego Pazury.
K2 przyciąga Polaków jak magnes. W Storytel premiera thrillera Emila Strzeszewskiego

Po wyprawie na K2 wraz z Andrzejem Bargielem, który jako pierwszy w historii zjechał z tego szczytu na nartach, Storytel Original wraca na Górę Gór. Tym razem w emocjonującym thrillerze, opisującym walkę o miano pierwszego zimowego zdobywcy tego ośmiotysięcznika.
Storytel z niezwykłą premierą serialową. Zobacz zwiastun „Autora bestsellerów” [WIDEO]

Tego jeszcze nie było! Storytel Original prezentuje filmowy zwiastun nowego serialu według powieści Marcina Ciszewskiego. W rolę tytułowego „Autora bestsellerów” wcielił się Cezary Pazura. Cały serial jest już dostępny w aplikacji Storytel.
Posłuchaj jak Bargiel zdobywa K2! Niezwykłe słuchowisko z historycznej wyprawy

Andrzej Bargiel zdobył K2 i zjeżdża na nartach z drugiego najwyższego szczytu Ziemi. Relację z tej historycznej wyprawy po raz pierwszy można śledzić na bieżąco dzięki słuchowisku Storytel Polska.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.