Niezwykły człowiek w eksperymantalnym projekcie Storytel Polska
Niezwykły człowiek w eksperymantalnym projekcie Storytel Polska

Niezwykły człowiek w eksperymantalnym projekcie Storytel Polska

Opublikowany

Trwa wyprawa Andrzeja Bargiela na K2. Jego celem jest zjazd na nartach z drugiego najwyższego szczytu na ziemi. Nie udało się to do tej pory nikomu na świecie. To druga próba zrealizowania wyzwania, ale po raz pierwszy relację z tej niezwykłej wyprawy możemy usłyszeć w formie audiobooka w odcinkach. Czegoś takiego jeszcze nie było! Kolejny odcinek jest już dostępny w aplikacji Storytel.

Nazywam się Andrzej Bargiel. Oto moja historia. Historia mojej wyprawy na K2, Górę Gór, ostatni ośmiotysięcznik, który opiera się zdobyciu zimą. Dla mnie jednak szczyt to dopiero początek - potem zaczyna się to, co kocham, czyli zjazd. A, bo nie wspominałem - ja wspinam się na góry po to, by zjeżdżać z nich na nartach. Wracam, po raz kolejny, na K2. Nawet ja nie wiem, jak to wszystko skończy się w tym roku... Wyruszmy razem na tę wyprawę. Oto jej pierwszy rozdział.

Andrzej Bargiel

Tak rozpoczyna się niezwykła historia niezwykłego człowieka, którą dzięki współpracy alpinisty ze Storytel, serwisem streamingującym audiobooki, usłyszymy w formie audiobooka w odcinkach.
k2_andrzej_bargiel_marekogien-049.jpgk2_andrzej_bargiel_marekogien-090.jpgk2_andrzej_bargiel_marekogien-092.jpg

W pierwszym odcinku wspominamy zeszłoroczną wyprawę na K2, opisujemy sam projekt i zdradzamy plany tegorocznej wyprawy. Co jest wyjątkowe w tym projekcie, już od samego prologu, w audiobooku usłyszymy dźwięki nagrywane podczas wyprawy Andrzeja na K2. Były już relacje filmowe z wypraw, ale relacja audio z tegorocznej wyprawy na K2 to absolutna nowość. Cieszymy się, że Jędrek zgodził się na ten eksperymentalny projekt. Wydawaliśmy już seriale do słuchania w ramach Storytel Original, ale po raz pierwszy wydajemy audiobook, którego kolejne odcinki powstają na bieżąco, w trakcie niezwykle ekstremalnej wyprawy i wyzwania, którego nie zrealizował do tej pory żaden człowiek na świecie.

mówi Jakub Barzak, Marketing Manager, Storytel Polska. 

Pierwszy odcinek ukazał się 5 lipca, drugi miał premierę tydzień później. Kolejne części audiobooka pojawią się na platformie Storytel w nadchodzących dniach. W założeniu powstanie  6/7 odcinków z relacją z wyprawy Andrzeja Bargiela. 

Atak na K2 - S01E02 - Audiobook - Joanna Chudy,Andrzej Bargiel - Storytel

Droga na szczyt każdej góry zaczyna się dużo wcześniej, niż u jej podnóża. Towarzyszymy Andrzejowi Bargielowi w czasie przygotowań w Tatrach i Alpach, pozn

W promocję tego niezwykłego projektu zaangażowali się partnerzy i ambasadorzy Storytel Polska m.in. Martyna Wojciechowska, Magda Mołek i Cezary Pazura. National Geographic, Traveler, Focus.pl, GoryOnline.com i wspinanie.pl objęły projekt patronatem medialnym.
Zacznijcie tę historię śledzić razem z nami! Na www.atak2.storytel.pl można już posłuchać fragmentu audiobooka, dowiedzieć się więcej o projekcie i zdobyć darmowy 30-dniowy dostęp do platformy Storytel. Zapraszamy!

AndrzejBargiel

https://atak2.storytel.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

k2_andrzej_bargiel_marekogien-049.jpg

grafika | 267 KB

Pobierz
k2_andrzej_bargiel_marekogien-092.jpg

grafika | 155 KB

Pobierz
k2_andrzej_bargiel_marekogien-090.jpg

grafika | 217 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Harry Potter w wersji audio już na Storytel!

temu

Polska wersja audiobooka Harry Potter zadebiutowała w Storytel. Wszystkie 7 części popularnej serii J. K. Rowling są już dostępne do słuchania w aplikacji  umożliwiającej streaming audiobooków. Opowieść czyta Piotr Fronczewski.
Jakub Małecki i Krzysztof Piskorski w historiach, których się po nich nie spodziewacie

temu

Projekt Storytel Original to nie tylko nowe fabuły od znanych autorów, ale też nowe wyzwania dla samych twórców. Efektem ostatniej współpracy Storytel z nagradzanymi pisarzami młodego pokolenia jest pierwszy thriller o seryjnym mordercy autorstwa Jakuba Małeckiego oraz postapokalipsa o załodze czołgu Bies Krzysztofa Piskorskiego. Do końca roku Storytel planuje publikację kolejnych kilkunastu seriali audio.
Storytel przygotuje audiobook z relacją Andrzeja Bargiela z wyprawy na K2

temu

To niezwykły człowiek i niezwykły projekt. Andrzej Bargiel, narciarz wysokogórski i alpinista, wyrusza na kolejną wyprawę, której celem jest zjazd na nartach z drugiego najwyższego szczytu na ziemi - K2. To druga próba zrealizowania wyzwania, ale po raz pierwszy relację z tej niezwykłej wyprawy usłyszymy w formie audiobooka w odcinkach. Projekt jest realizowany we współpracy ze Storytel Polska. 
Rusza nowa kampania Storytel Polska

temu

Nowa kampania reklamowa Storytel Polska wystartowała z początkiem czerwca. Serwis streamingujący audiobooki postawił na przewrotne hasło „Czytaj tak, jak chcesz". Za kampanią stoi międzynarodowa agencja B-Reel, współpracująca z takimi markami jak Netflix, Google czy H&M.