Posłuchaj jak Bargiel zdobywa K2! Niezwykłe słuchowisko z historycznej wyprawy

Posłuchaj jak Bargiel zdobywa K2! Niezwykłe słuchowisko z historycznej wyprawy

Opublikowany

Andrzej Bargiel zdobył K2 i zjeżdża na nartach z drugiego najwyższego szczytu Ziemi. Relację z tej historycznej wyprawy po raz pierwszy można śledzić na bieżąco dzięki słuchowisku Storytel Polska.

Od samego prologu w audiobooku „Atak na K2” usłyszymy dźwięki nagrywane przez Andrzeja Bargiela podczas wyprawy na K2. Były już relacje filmowe, ale relacja audio z tegorocznej wyprawy to absolutna nowość. 

Jędrek robił już relacje wideo ze swoich wypraw, które mogliśmy śledzić także w dużych mediach czy na socialach. Natomiast w tym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się wykorzystać naszą aplikację i stworzyć wspólnie niewykły projekt. Jędrek z ekipą piszą i nagrywają swoje przemyślenia, opisują też wydarzenia jakie mają miejsce w trakcie wyprawy. My otrzymując materiały redagujemy je i nagrywamy na bieżąco. Co dodatkowo dodaje uroku temu projektowi, to fakt, że otrzymujemy także dźwięki nagrywane w Karakorum. To czyni naszą relację słuchowiskiem, buduje niesamowity klimat i pozwala przenieść się w miejsce wyprawy. 

mówi Jakub Barzak, Marketing Manager, Storytel Polska

W czwartek, 19 lipca, po ponad trzech tygodniach przygotowań i aklimatyzacji ekipa w składzie Andrzej Bargiel i Janusz Gołąb oraz 4 Hapsów rozpoczęła atak szczytowy. W niedzielę rano wczesnym rankiem Andrzej Bargiel wyruszył w stronę szczytu, z którego jako pierwszy człowiek w historii zamierza zjechać na nartach. To również usłyszymy w finałowym odcinku projektu Andrzeja Bargiela i Storytel Polska.
k2_andrzej_bargiel_marekogien-090.jpgk2_andrzej_bargiel_marekogien-049.jpgk2_andrzej_bargiel_marekogien-092.jpgandrzej_słuchawki-47.jpg
Cztery z planowanych pięciu odcinków słuchowiska z wyprawy na K2 są już dostępne na www.atak2.storytel.pl. W ramach promocji projektu Storytel przygotował na dedykowanym portalu aż 30-dniowy dostęp do aplikacji za darmo.

Atak na K2

Relacja audio z K2 na żywo tylko w Storytel. Poznaj ekstremalną historię, której zakończenia nie zna sam autor.

W promocję projektu zaangażowali się także partnerzy i ambasadorzy Storytel Polska m.in. Martyna Wojciechowska, Magda Mołek i Cezary Pazura. National Geographic, Traveler, Focus.pl, GoryOnline.com i wspinanie.pl objęły projekt patronatem medialnym.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

k2_andrzej_bargiel_marekogien-090.jpg

grafika | 217 KB

Pobierz
k2_andrzej_bargiel_marekogien-092.jpg

grafika | 155 KB

Pobierz
k2_andrzej_bargiel_marekogien-228.jpg

grafika | 260 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Gwiazdy ekranu w serialach do słuchania!

temu

Seriale audio to nowy trend na rynku audiobooków. Dzięki odcinkowej formie i wciągającej fabule idealnie wpisują się w miejski styl życia i coraz częściej towarzyszą nam w aucie, podczas treningu, w domu i w podróży. W polskich produkcjach możemy usłyszeć dobrze znane głosy, m.in. Borysa Szyca czy Cezarego Pazury.
K2 przyciąga Polaków jak magnes. W Storytel premiera thrillera Emila Strzeszewskiego

temu

Po wyprawie na K2 wraz z Andrzejem Bargielem, który jako pierwszy w historii zjechał z tego szczytu na nartach, Storytel Original wraca na Górę Gór. Tym razem w emocjonującym thrillerze, opisującym walkę o miano pierwszego zimowego zdobywcy tego ośmiotysięcznika.
Storytel z niezwykłą premierą serialową. Zobacz zwiastun „Autora bestsellerów” [WIDEO]

temu

Tego jeszcze nie było! Storytel Original prezentuje filmowy zwiastun nowego serialu według powieści Marcina Ciszewskiego. W rolę tytułowego „Autora bestsellerów” wcielił się Cezary Pazura. Cały serial jest już dostępny w aplikacji Storytel.
Niezwykły człowiek w eksperymantalnym projekcie Storytel Polska

temu

Trwa wyprawa Andrzeja Bargiela na K2. Jego celem jest zjazd na nartach z drugiego najwyższego szczytu na ziemi. Nie udało się to do tej pory nikomu na świecie. To druga próba zrealizowania wyzwania, ale po raz pierwszy relację z tej niezwykłej wyprawy możemy usłyszeć w formie audiobooka w odcinkach. Czegoś takiego jeszcze nie było! Kolejny odcinek jest już dostępny w aplikacji Storytel.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.